20:07
Герої Небесної Сотні Герой-це людина,яка знає, що є блага, дорожчі за життя; людина, яка присвятила своє життя служінню державі, себе одну

Ніколи не зітруться у пам’яті події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.
На честь вшанування Героїв Небесної Сотні 20.02. 2017 року в нашій школі відбулися ряд інформаційно - просвітницькіх заходів: для учнів 1класу пройшла виховна година «Ангели сьогодення», учням 2 -3 класів класні керівники провели бесіду «Герої Небесної Сотні» та разом із учнями створили колаж пам 'яті «Небесна Сотня» та вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання. Для учнів 4-5 класів пройшов урок пам'яті «Реквієм Небесної Сотні», де вчитель розповів про події Небесної Сотні та акція «Запали Свічку».
Годиною спілкування «Хай палають свічки пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні» учні 6 -11класів ознайомились зі страшними подіями на Майдані та переглянули цикл відеосюжетів. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих.
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували (без чиновницької тяганини та церковних постулатів) – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом. Аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес….
Дякуємо Героям Небесної сотні ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ! ЗА ТЕ ЩО НЕ пошкодували ЖИТТЯ ЗАРАДИ НАС З ВАМИ! СПАСИБІ ВСІМ, хто відстояв МАЙДАН, ЗА ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД мужності, сили духу, ЧЕСНОСТІ І ПАТРИОТИЗМУ!
Ми дякуєм вам, хлопці, за життя
Ми дякуєм вам, хлопці, за свободу.
Пробачте нас. Пішли ви в небуття,
Та більше не повернетесь додому......

Переглядів: 263 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: